Vážení milovníci jachtingu a převážně historických lodí, dovolujeme si Vás tímto pozvat na Holandskou regatu historických plachetnic – BRANDARIS RACE, která se uskuteční v termínu 17. – 19. 10. 2014. Flotila složená přibližně z 80 plachetnic vypluje z malebného Harlingenu na ostrov Terscheling.

NABÍZÍME POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO NA PLACHETNICI NOORDERLICHT.

3-Mast-Clipper o délce 52,55 m a šířce 6,13 m nabízí ubytování ve dvoulůžkových kajutách pro celkem 40 osob. Vedle velmi prostorného lodního salonu s barem je zde také moderní kuchyně, 20 pohodlných kajut s tekoucí vodou. Na lodi se nachází 4 sprchy a 5 toalet. Ze salonu máte přímý výhled na okolní moře.

První ročník regaty se konal již v roce 1994 v rámci oslav 400. výročí vztyčení majáku na Terschellingu. Maják a po něm i regata nese název Brandaris. Unikátní stavba je zapsána na seznamu kulturních památek Holandska.

ÚČAST NA ZÁVODĚ BRANDARIS RACE:

– uhrazení účastnického poplatku ve výši 5.850,- CZK
– v ceně je zahrnutý pobyt na lodi od pátečního večera do nedělního odpoledne (výstup na Terschellingu), triko limitované edice – BRANDARIS RACE 2014, dále stravování: sobota: snídaně, oběd, svačina, večeře, neděle: snídaně a oběd.
– k ceně se dále ještě připočítává 120 EUR za závěrečný úklid lodě