[cygallery link=“file“]
Připravili jsme pro Vás tradiční relaxační flotilovou plavbu jižním Karibikem na jednotrupé plachetnici Bavaria 50. Po dobu 14 dnů se budeme pohybovat mezi Martinikem a Grenadines.
Navštívíme Svatou Lucii, vyjdeme na sopku na Svatém Vincentu a dále poplujeme na krásné korálové ostrovy Grenadiny – Tobago Cays.Oblast návětrných ostrovů se nachází v tropickém pásmu a počasí má tropický ráz. Přes den teplota dosahuje až 35 stupňů a v noci okolo 25 stupňů. Budeme se pohybovat v oblasti tropických deštných pralesů, tak lze očekávat časté krátké dešťové přeháňky, které jsou mnohdy příjemným osvěžením.
Celková délka trasy je přibližně 270 námořních mil.

CENA  800 EUR / OSOBA / 14 DNÍ

TERMÍN:  17.- 31. 1. 2015

V CENĚ JE ZAHRNUTO: 14 denní pronájem jednotrupé plachetnice včetně služeb kapitána, závěrečný úklid lodi, lůžkoviny, přívěsný člun a motor, poplatky za domovskou marínu.
* Služby kapitána zahrnují – převzetí lodi a její 14 denní obsluhu, průvodcovské služby, vyřízení celních formalit – kapitán je Vám k dispozici 24 hodin denně !!!

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO: doprava do vybrané destinace, celní a přístavní poplatky mimo domovskou marínu, závěrečné dočerpání pohonných hmot, strava, cestovní pojištění.

DOPRAVA :  letecky z Prahy na Martinik s přestupem v Paříži. Odlet je v ranních hodinách a letadlo dosedá na letiště Lamentin na Martiniku v odpoledních hodinách. Po příletu nás taxi zaveze do města  La Marine, vzdáleného 40 km od letiště. Marina nabízí veškerý servis (čerpací stanice, přípoj vody a el. proudu, sprchy, WC, restaurace a supermarket).

PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS PROSÍM NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.