Nabízíme k pronájmu luxusní katamarán Lagoon 44 kotvící v Athénách v marině Lavrion vzdálené cca 50 km od centra Athén a 28 km od Athénského mezinárodního letiště Eleftherios Venizelos.
Marina Lavrion nabízí veškerý servis (čerpací stanice, parkoviště, přípoj vody a el.proudu, restaurace, supermarket).
Luxusní katamarán nabízí ubytování pro 7-8 osob. V jedné polovině lodi jsou 2 dvoulůžkové kabiny, každá s vlastním WC a sprchou. Ve druhé polovině lodi je 1 dvoulůžková kabina s vlastní koupelnou a obývacím pokojem. Dále pak vpředu 2 velmi malé kabiny s jedním lůžkem. Katamarán dále nabízí prostorný salón s plně vybavenou kuchyní.
Trasa plavby bude sestavena dle Vašeho přání. Doporučujeme navštívit souostroví Kyklády skládající se z 56 ostrovů, z nichž je pouze 26 obydlených. Nejznámější a nejnavštěvovanější ostrov Thíra, zvaný též Santoriny, největší ostrov Kyklád Náxos, rodiště boha Apollona ostrov Délos, známý jako největší archeologická lokalita Řecka. Dále pak ostrov Páros, Mykonos a mnoho dalších.
Cena pronájmu tohoto luxusního katamaránu na 10 dní činí 5.500,- EUR (cena zahrnuje služby kapitána).[cygallery link=“file“]