Rekreační plavby

Vyrazit si někam na moře a nebýt v žádném časovém presu. Užít si dovolenou, kterou nebude pár dnů nikdo rušit. Užijete si to jako ještě nikdy, můžete vyrazit vstříc vlnám s firmou, která má už za sebou více než deset let zkušeností.

Dovolená na jachtě s kapitánem

Sami se určitě nikam nevydáte, pokud nepatříte mezi ostřílené mořské vlky. Jednoho ale můžete mít brzy při ruce, jeden z našich tří kapitánů vám může být k dispozici. Dovolené na jachtě s kapitánem nic nebrání, stačí si zamluvit termín a vydat se do Atlantiku nebo klidně brázdit vlny Středomoří. Prostě vše, na co vás zrovna popadne chuť. Plachetnice, které mají už něco za sebou a obstojí i v náročných podmínkách, to znamená plavbu bez nejmenších obav – prostě pravou letní pohodu, jak jste si vždycky přáli. Načerpat síly pro další práci, inspiraci pro život, dodat si trochu energie a něco hezkého zažít, kdo by o to nestál, že? Přitom nemusíte mít vlastně žádné předchozí zkušenosti. Snad jen, abyste netrpěli mořskou nemocí a měli dostatek chuti a elánu, nic víc skutečně nepotřebujete…

Dovolená na plachetnici

Skvělý zážitek, jemuž už nic nebrání – snad už jen si dohodnout termín a v práci dohodnout dovolenou. Pro zkušené jachtaře i naprosté začátečníky. Nebojte se přiučit něco nového nebo klidně třeba i vyrazit s celou rodinou. Pokud váháte mezi více výpravami, můžete se s námi poradit. Společně už něco zajímavého a finančně dostupného určitě vybereme. Prostě a jednoduše, rekreační plavby přesně podle vašeho gusta. Zařídit nebe bez mráčku sice bohužel neumíme a možná nás na cestě potká i nějaký ten rozmar počasí, ale zkušený kapitán ví, jak podobné situace zvládat na jedničku s hvězdičkou – takže obavy jsou zcela zbytečné!

Pár dnů uprostřed oceánu…

Dovolená, jak má být, že? Někdo je rád na pláži se spoustou dalších lidí a sluní se tu celý den, do vln ani nevkročí. Jiný zase bude mít představu úplně odlišnou, takřka sám na otevřeném moři nebo s partou přátel na jachtě, kde ta pravá zábava skutečně nikdy nekončí. Podobná plavba je také ideální teambuildingovou akcí, kterou by byla škoda nechat si ujít.

Snadná domluva přesně na míru

Bez dlouhého jednání, prostě přímo k věci. I tak se totiž musí zařizovat dovolená – nebojte, počítáme s tím! Během krátké chvíle bude dohoda na světě, stačí jen zajistit si termín a za chvíli se už můžete začít těšit. Karibik nebo řecké pobřeží, to už je jen na vás. Obě varianty mají něco do sebe a cestu si lze samozřejmě dohodnout i někam jinam, pokud zní lákavě trochu větší porce exotiky, určitě to není nejmenší problém! Akce s přáteli, s kolegy z firmy, s nimiž chcete utužovat partu, ale třeba i s celou rodinou včetně dětí. Bezpečně, se zkušeným doprovodem a špetkou dobrodružství, už také cítíte tu vůni dálek?

Indický oceán – zní to lákavě?

Existuje mnoho lokalit, kam se s námi můžete podívat. Kuba nebo dánské pobřeží, ale také Thajsko, Maledivy, Malajsie a například i Seychely. Pobavte se s delfíny, koukejte na hvězdy nebo si prostě užívejte ten mořský vánek ve společnosti všech pohodových lidí, které máte tu čest znát. Navštivte Chorvatsko, Francii nebo Baleáry, užijte si slunečné počasí nebo si prohlížejte vybrané historické památky z jiné perspektivy. Pokud snesete trochu drsnější počasí a máte rádi sever, nabízí se i výlet do Norska či na Island. Vždyť fantazii se opravdu meze nekladou, takže kam byste rádi? Desítky různých alternativ, které na vás už čekají. Vychutnejte si letošní dovolenou dosyta, naučte se trochu s jachtou a žádná bouřka vás už nemůže zaskočit – na moři, ale samozřejmě ani v běžném životě.