Caribyacht news 10/2018

Ahoj,

Jelikož jsem stále na cestách v jednom kole a myslím si, že i mezi vámi se najdou tací, kteří nestíhají sledovat vše okolo jachtingu, rozhodl jsem se na web přidat měsíční rubriku toho nejdůležitějšího – Caribyacht News. Budu zde přidávat novinky z jachtařského a osobního života  a budu velmi rád, když mi svými názory, nebo i příspěvkem, v mojí snaze pomůžete.

Jachtař roku 2018

Český svaz jachtingu vypustil výzvu pro sdružené subjekty ČSJ k nominaci na „Jachtaře roku 2018“. Nominace se uzavírá 10.11. 2018 a je možné nominovat jachtaře do kategorii – muž, žena, junior, juniorka, týmy. Absolutní vítěz bude vyhlášen na základě nejvíce získaných bodů.

Zdroj: www.sailing.cz

 

Mistrovství ČR v OCR 2018

Začátkem listopadu (3-11.) se v Chorvatské marině Vodice, bude konat mistrovství ČR v OCR (Champagne Race + Jabulka). Dle organizátorů by na startu neměly chybět ani tři lodě, které nyní závodí na Rolex Middel Sea Race.

Zdroj: www.cyc.cz

Tolik ze světa jachtingu. Já se aktuálně nacházím na Kubě, kde si snad doléčím bolavou nohu ze stavby (slyšel jsem že Kubánky mají léčitelské schopnosti :-). Brzy se ozvu s dalšími novinkami.

 

Ahoj.