Teambuilding na jachtě

Užijte si život uprostřed vln, jen s partou lidí, které už tak dobře znáte z práce. Kdo by neznal klasické teambuidingové akce, díky nimž se utužuje kolektiv a práce pak jde mnohem lépe od ruky. Je to vlastně jednoduché, vyberte si se šéfem cíl výpravy a pak už stačí jen zabalit kufry. Dálky lákají každého, ale klidně můžete také vyrazit „jen“ do Dánska nebo Chorvatska. Vždyť možností je u nás tolik, až oči přecházejí! Můžete hlasovat, ale také nechat vybrat ředitele společnosti. Nebo dejte návrh ostatním a představte jej v dobrém světle, uvidíte, že možná uspějete – vše je přeci zcela otevřené, ne?

Firemní jachta pronájem

Týden, který strávíte na otevřeném moři. Pronájem firemní jachty není díky nám vůbec žádný problém, půjčíme vám i spolehlivého kapitána, se kterým nebude žádná mořská bouře nebo průtrž mračen nic vážného. Nenechte si ujít ten skvělý zážitek, váš zaměstnavatel přece určitě omluvenky nebere, výjimkou je jen mořská nemoc, která by znemožnila plavbu. Ale kdo by se netěšil na pár dní strávených takříkajíc mimo civilizaci, jen s těmi, které dobře znáte – a chcete se poznat ještě o něco lépe? Výběr je snadný, pak už jen dohodnout cestovní pojištění a další formality – a vyrazit tam, kam vás zrovna teď srdce táhne…

Manažerská jachta

Zkušený kapitán, který má za sebou tisíce námořních mil. Stačí se jen zeptat! Brzy už můžete jet na otevřené moře s někým, kdo mu opravdu dobře rozumí. Je to jako mít zkušeného průvodce v cestě na osmitisícovku, nemůžete udělat chybu! Manažerská jachta je k dispozici všem, kteří chtějí firemní kolektiv posunout na ještě vyšší úroveň. Nebo si chcete užít dovolenou bez kolegů z firmy, jen o samotě? I to je možnost, protože s jachtou je na moři přímo skvěle, problémy nechte na břehu a užívejte si dovolenou, jakou jste ještě nepoznali. Houpat se na vlnách a vychutnat si ticho, do něhož jen občas zakřičí rackové nebo zazpívá delfín. Co více si přát?

Cílových destinací je celá řada…

Nabízí se nejen Chorvatsko a Itálie, ale i trochu exotiky. Maledivy, Seychely nebo Karibik. U Kuby je to skvělé, stejně jako třeba na Islandu. Těch destinací je celá řada, stačí si jen vybrat, která vás nejvíce láká. Nic není problém! Středomoří, Severní moře, ale klidně také Indický oceán. Račte si zvolit, co je zrovna pro vás nebo přátele přitažlivé. Nezapomeňte třeba na kurz jachtingu, může se do budoucna hodit. Flotilová plavba je zase ideální pro ty, kteří se chtějí zdokonalit třeba při plavbě během horší viditelnosti. Relaxace při rekreační plavbě, tu zase jen tak něco nepřekoná. Dobrodružství, vzrušení, a to vše zcela bezpečně. Jachta či katamarán vám budou říkat už brzy pane!

Pokud jste začátečník, nevadí

Stačí se nebát vody – všechno ostatní už přijde samo. Nezáleží na tom, jestli máte nebo nemáte předchozí zkušenosti s podobnými plavbami. Zkušený kapitán si vás vezme pod křídla a všechno bude v naprostém pořádku, a to i uprostřed rozbouřeného moře. Teď se jen nadechnout a vnímat to moře kolem, užívat si každou minutu a dopřát si pohodu, o jaké sníte celý rok. Nic složitého, jen dohodněte potřebné formality v práci a odcestujte na týden někam do dálek – a klidně i na delší dobu. Načerpat energii pro další rok v pracovním procesu prostě chvíli trvá, to je jasné. Plavba, u které se vykoupete v poklidné zátoce a užijete si mořský vánek. Co ještě chtít více? Snad jen, aby dobře vyšlo i počasí.

Kapitán je vaším průvodcem

Plavba je ideální i pro rodiny s dětmi, nejen pro firemní kolektivy nebo jednotlivce. Ono ani tolik nezáleží na věku, jako spíš na chuti! I mladí si mohou dopřát objevnou plavbu kolem světa, když na to mají kuráž!

 

Stačí nás jen kontaktovat!