Last minute – Katamarán Lagoon 450/19

Last minute – Katamarán Lagoon 450/19

Z důvodů stornování se otevřela možnost opětovného pronájmu Lagoonu 450/19  za jedinečnou First Minute cenu – z původních 10.990,-EUR na 7.990,-EUR v termínu 20.7.-27.7.2019 z maríny Baotic – Seget Donji.

 

Báze je ideální výchozí bod s leteckým spojením do Splitu

Loď je nová, s klimatizací

Pro více informací nás kontaktujte na StrasilPavel@seznam.cz
nebo na  + 420 737 168 072
v ceně je už tranzit log a úklid lodě

Pronájem lodí

Pronájem lodi dle Vašich představ a požadavků jsme schopni zprostředkovat v podstatě kdekoliv na světě. Zajišťujeme jak pronájmy lodi s kapitánem, tak i pronájmy samotné lodi. Hledáte překrásné vodní hlubiny a dech beroucí obzory? S námi si stačí zvolit destinaci k plavbě a vše ostatní můžete nechat na nás.

Plachetnice, Katamárán, nebo motorovou jachtu? Není problém

Zprostředkujeme Vám pronájem jedno-trupé plachetnice nabízející zážitek z opravdového plachtění, katamaránu na pro luxusní plavby nebo motorové jachty pro milovníky rychlé jízdy.

Přejete si našeho kapitána?

Pokud si na řízení velké lodě netroufáte, nebo chcete mít klid a užívat si ničím nerušené chvíle během plavby, můžete využít služeb našich kapitánů. V našich řadách máme zkušené mořeplavce se statisíci námořními mílemi, na které se můžete spolehnout.  V lodích se vyznáme a lodě milujeme. Mnoho z nás tráví na lodích většinu života, který máme zdokumentovaný v záložce Naše historie. Zde se můžete podívat i na lodě, které jsme sami stavěli.