Regata Dubrovník 2019

I letos byla Chorvatská regata jednoduše legendární! Celkem se závodu jachet Regata Broker Consulting zúčastnilo 20 lodí a závodilo se čtyři dny. Startovalo se v Dubrovníku a cesta pokračovala přes Mljet, Lastovo, Korčula a pak zpátky do Dubrovníku. Atmosféra byla skvělá tak se podílíme aspoň o fotky.

Pořád se ale můžete těšit na další regatu která se bude konat v Řecku.

Regata Dubrovník

Naše regaty

Cítíte rádi v krvi příval adrenalinu? Rádi své tělo vystavíte vysoké zátěži, po které následuje blažený pocit spojený se zvládnutím nelehkého závodu? Zúčastněte se s námi soutěžních regat, kde pod velením našich zkušených kapitánů a osvojte si tak výrazy jako spinarak, anemometr, biminy a další..

 

Pro ty, kteří nepotřebují závodit a spíše hledají klidné místo, kde si mohou užít svého volna, či setkání s přáteli, kteří rádi obdivují krásy moře, máme speciální program na regatě. V rámci našich plaveb poznáte neotřelá místa pro odpočinek, večerní zábavu, nebo skvělé kuchyně, ve kterých ochutnáte speciality místní kuchyně. Cílem těchto regat může být i teambuilding, nebo navázání nových obchodních vztahů.

 

Pokud jste si u výrazů výše nebyli jistí, co znamenají, můžete si zdokonalit své znalosti v naší nové záložce – jachtařský slovník.