Služby

Carib Yacht Sailing s.r.o. se jako jedna z mála společností v ČR nesoustředí pouze na pronájem lodí. Naším cílem je poskytovat komplexní služby a servis pro milovníky námořního jachtingu.

Rekreační plavby

Zajistíme Vám pronájem jachty nebo katamaránu včetně služeb zkušeného kapitána, který se po dobu plavby zároveň stane Vaším průvodcem. Plán plavby sestavíme individuálně dle Vašich požadavků. Tato plavba je poklidná a relaxační, v destinacích s častými zastávkami v zátokách, umožňujících koupání. Plavba je vhodná i pro rodiny s dětmi. Dle zvoleného typu plavby a vybrané destinace, poradíme s výběrem vhodné jachty nebo katamaránu a vyhotovíme cenovou kalkulaci. Zprostředkujeme Vám dopravu do vybrané destinace.

Sportovní plavby

Sportovní plavby jsou určeny nejen pro zkušené jachtaře, ale i pro začátečníky.

Pořádání regat a flotilových plaveb

Pro Vaši firmu uspořádáme regatu dle Vašich požadavků a vše s regatou spojené za Vás zorganizujeme, poradíme s výběrem vhodné destinace a typu jachet.Nepořádáme však pouze vnitrofiremní regaty. Regaty se může zúčastnit jak jednotlivec, tak i skupina Vašich přátel. Regata je určena pro všechny, kteří chtějí zažít nejen poklidnou plavbu, ale zároveň i pro ty co mají soutěživého ducha a rádi přijímají výzvy. K účasti nejsou vyžadovány žádné dosavadní zkušenosti s jachtingem (nabízíme profesionálního kapitána, který Vám bude neustále k dispozici a zasvětí Vás do jachtingu).
Plavba ve flotile je určena těm, kteří již mají jachtařské zkušenosti, ale stále nemají úplnou jistotu (v neznámých destinacích, při nočních plavbách, atd.) nebo se pouze chtějí přiučit něčemu novému a získat tak další zkušenosti.

Provádění technických kontrol

Ve spolupráci s Československým Lloydem provádíme technické kontroly námořních jachet a motorových člunů. Technické prohlídky lodí provádíme nejen v Evropě, ale i kdekoliv na světě.

Příprava jachet a poradenství při koupi

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti jachtingu poskytujeme zákazníkům nejlepší služby a poradenství při nákupu jejich lodě, a to včetně technické podpory, potřebné výbavy, úřední registrace, možnosti charteru a v neposlední řadě i získání místa domácího kotvení kdekoli po světě. Budeme Vám asistovat ve všech krocích při nákupu Vaší nové lodě a vybereme pro Vás tu nejlepší variantu.

Přeplavby lodí

Přeplavby jsou určené především pro zkušené jachtaře.

Pronájem lodí

Pronájem lodi dle Vašich představ a požadavků jsme schopni zprostředkovat v podstatě kdekoliv na světě. Zajišťujeme pronájmy lodi s kapitánem, tak i pronájmy samotné lodi. Zprostředkujeme pronájem jednotrupé plachetnice nabízející zážitek z plachtění, katamaránu poskytující zážitek z luxusní plavby nebo motorové jachty pro milovníky rychlé jízdy.

Kurzy jachtingu

Pořádáme praktickou přípravu na kapitánské zkoušky formou týdenního kurzu. V rámci kurzu se naučíte manévrovat plavidlem s motorem a pod plachtami, navigaci, názvosloví a meteorologii. Součástí školení je též část zaměřená na správné přebírání jachet od charterových společností.
ŠKOLA EXTRÉMNÍHO JACHTINGU – výuka navazuje na základní kapitánský kurz. Je zaměřena na rozšíření znalostí a schopností kapitánů o kormidlování a plavby ve vysokých nebo bouřících vlnách, zejména v Severním moři a Severním oceánu. V rámci plaveb, které jsou nedílnou součástí kurzu, se můžete seznámit se specifickými proudy, přílivy a odlivy těchto lokalit. Dle požadavku může být kurz též zaměřen na technickou část, kdy se naučíte jak zvládat a řešit technické problémy na lodi.

Teambuilding na jachtě